Wyszukiwanie

W dniu 20 października 2007 r. zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym pt. „90. rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie”. Nagrodzonych i wyróżnionych zostało 19 prac.

 

Oto lista laureatów konkursu:

 

 1. Maria Styrczula
 2. Dorota Zatłoka
 3. Paulina Barnaś i Małgorzata Piszczek
 4. Robert Żegleń
 5. Beata Stopka
 6. Katarzyna Piszczór
 7. Małgorzata Piszczór
 8. Adam Hanusiak
 9. Katarzyna Stopka
 10. Ania Stopka
 11. Jadwiga Łacek
 12. Natalia Hanusiak
 13. Rafał Korabik
 14. Joanna Kułach
 15. Andrzej Stopka
 16. Justyna Niźnik
 17. Marzena Jarosz
 18. Katarzyna Bobak
 19. Karolina Łacek

Co roku 16 października wieczorem zgromadziliśmy się aby uczcić pamięć o Słudze Bożym Janie Pawle II. Czuwanie i modlitwę zakończyliśmy procesją do pomnika Sługi Bożego Jana Pawła II.

Tradycyjnie już w przeddzień rocznicy wyboru Jana Pawła II dzieci i młodzież naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami spotkali się na Mszy św. sprawowanej w intencji rychłej kanonizacji Sługi Bożego Jana Pawła II. W czasie tej Mszy św. zostały poświęcone nowe krzyże do sal szkolnych, a na zakończenie delegacje poszczególnych klas odebrały i zawiesiły krzyż w swojej sali lekcyjnej. Krzyże te zastąpiły krzyżyki powieszone w salach szkolnych przez rodziców ponad dwadzieścia lat temu. Krzyżyki te zostały zarchiwizowane i będą przechowywane w parafialnym archiwum.

14 października wraz z całym Kościołem w Polsce przeżywaliśmy VII Dzień Papieski. Wolontariusze ze szkolnego koła Caritas kwestowali na Dzieło Nowego Tysiąclecia. W sumie zebrano 1364 zł 45 gr i 25$. Pieniądze ten zostały przekazane do Fundacji.

W sobotą 13 października 2007 r. młodzież, która w dniu 6 października przyjęła sakrament bierzmowania zgromadziła się wraz z rodzicami na dziękczynnym nabożeństwie za otrzymane łaski w sakramencie bierzmowania. W czasie tego nabożeństwa bierzmowani otrzymali pamiątkę sakramentu bierzmowania.

13 października 2007 r. zakończyliśmy nabożeństwa fatimskie w naszej parafii. Łączyliśmy się duchowo z Fatimą gdzie obchodzona była 90. rocznica objawień Matki Bożej.

Święta

Czwartek, VIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa

Licznik

Liczba wyświetleń:
5889636

Zegar