O godzinie 11:00 odprawiona została uroczysta suma po czym udaliśmy się z procesją w górę Nowego Bystrego. Ołtarze: pierwszy koło p. Styrczulów, drugi koło p. Bazalińskiej, trzeci koło p. Sikorów, czwarty przy kapliczce na skręcie w stronę Słodyczek
O godzinie 11:00 odprawiona została uroczysta suma po czym udaliśmy się z procesją w górę Nowego Bystrego. Ołtarze: pierwszy koło p. Styrczulów, drugi koło p. Bazalińskiej, trzeci koło p. Sikorów, czwarty przy kapliczce na skręcie w stronę Słodyczek