24.06.2007 r. w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeżywaliśmy nasz parafialny odpust. Sumie odpustowej przewodniczył ks. kanonik Stanisław Janicki z Jaworzna, a po Mszy św. odbyła się tradycyjna procesja.

W dzień odpustu parafialnego połączył nas nie tylko stół Słowa Bożego i Eucharystii ale także po raz pierwszy przy naszych domowych stołach zjednoczyły nas Jasiowe Placki. Mamy nadzieję, że stanie się to tradycją w naszej parafii. Przygotował je na ten dzień  miejscowy cukiernik.

23.06.2007 r. z okazji Dnia Ojca na nabożeństwo przybyli ojcowie wraz z dziećmi. Po Mszy św. ojcowie i ich dzieci otrzymali indywidualne błogosławieństwo. Wychodząc z kościoła można było podziwać piękną teczę rozpostartą nad Tatrami.