7 czerwca 2007 r. przeżyliśmy procesję Bożego Ciała. Z Jezusem Eucharystycznym weszliśmy pomiędzy nasze zagrody i pola. W tym roku procesja Bożego Ciała wyruszyła z kaplicy na Słodyczkach do kościoła parafialnego w Nowem Bystrem. Liczny był udział parafian w tym wydarzeniu, począwszy od najmłodszych a na najstarszych skończywszy. Tak jak różne jest codzienne nasze życie, tak to pięknie odzwierciedliła pogoda w czasie procesji. Mieliśmy piękne słońce, wiatr, chmury, deszcz i burzę.

1. Ołtarze

Na trasie procesji ustawione zostały 4 ołtarze:

1. Przy szkole na Słodyczkach

2. Na wierchu "Noski" na tle panoramy Tatr

3. Obok domu państwa Kuźmów, Nowe Bystre 111

4. Przy remizie OSP Nowe Bystre

2. Procesja

W dniu 6 czerwca 2007 r. 35 dzieci zakończyło przyparafialną katechezę dla pięciolatków. Z tej okazji dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomiki.

W dniu 5 czerwca 2007 r. dzieci komunijne wraz z rodzicami odbyły dziękczynną pielgrzymkę do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odprawiliśmy Mszę św. dziękczynną, nawiedziliśmy kaplicę Matki Bożej Kalwaryjskiej oraz na dróżkach odprawiliśmy Drogę Krzyżową, którą poprowadził bernardyn brat Laurencjusz.