Wyszukiwanie

7 czerwca 2007 r. przeżyliśmy procesję Bożego Ciała. Z Jezusem Eucharystycznym weszliśmy pomiędzy nasze zagrody i pola. W tym roku procesja Bożego Ciała wyruszyła z kaplicy na Słodyczkach do kościoła parafialnego w Nowem Bystrem. Liczny był udział parafian w tym wydarzeniu, począwszy od najmłodszych a na najstarszych skończywszy. Tak jak różne jest codzienne nasze życie, tak to pięknie odzwierciedliła pogoda w czasie procesji. Mieliśmy piękne słońce, wiatr, chmury, deszcz i burzę.

1. Ołtarze

Na trasie procesji ustawione zostały 4 ołtarze:

1. Przy szkole na Słodyczkach

2. Na wierchu "Noski" na tle panoramy Tatr

3. Obok domu państwa Kuźmów, Nowe Bystre 111

4. Przy remizie OSP Nowe Bystre

2. Procesja

W dniu 6 czerwca 2007 r. 35 dzieci zakończyło przyparafialną katechezę dla pięciolatków. Z tej okazji dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomiki.

W dniu 5 czerwca 2007 r. dzieci komunijne wraz z rodzicami odbyły dziękczynną pielgrzymkę do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odprawiliśmy Mszę św. dziękczynną, nawiedziliśmy kaplicę Matki Bożej Kalwaryjskiej oraz na dróżkach odprawiliśmy Drogę Krzyżową, którą poprowadził bernardyn brat Laurencjusz.

Wtorek, II Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męcz.

Liczba wyświetleń: