W niedzielę 27 maja 2007 r. odbyła się w naszej parafii Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Tradycyjnie już zebraną krew przekażemy na potrzeby dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedii Dzieci i Młodzieży w Zakopanem. Ten dar przekazujemy im z okazji zbliżającego się ich święta - Dnia Dziecka.

27 maja 2007 r. dzieci z klasy trzeciej przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii św. tej okazji jako pamiątkę każde z nich otrzymało Pismo św. Przy tej okazji złożyły życzenia mamom z okazji święta Dnia Matki.

31 maja wypada patronalne święto Kaplicy na Słodyczkach Nawiedzenia NMP, a 28 czerwca przypada 25 rocznica poświęcenia jej przez ks. bp Juliana Groblickiego. Centralne uroczystości odbędą się w niedzielę 3 czerwca. Na te wydarzenia przygotowujemy się nie tylko duchowo ale i poprzez upiększanie kaplicy. 22 maja odbyło się gruntowne mycie kaplicy a 23 maja powróciły w pięknej szacie do ołtarza głównego rzeźby św. Apostołów Piotra i Pawła.