11 Niedziela Zwykła – 17 VI 2018 r

Dzisiaj: Wsp św. Brata Alberta Chmielowskiego.

W tym tygodniu spowiedź przed uroczystością odpustową ku czci św. Jana Chrzciciela codziennie przed Mszą św. Proszę, aby dzieci i młodzież skorzystali ze spowiedzi przed zakończeniem roku szkolnego.

Środa: Nowenna do MBNP połączona z litanią do Serca Pana Jezusa.

Czwartek: Trzeci czwartek miesiąca. Zapraszam na Jubileuszową Nowenne. Od 16:00 spowiedź na zakończenie roku szkolnego i przed Odpustem.

Piątek: O godz. 9:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego, na którą zapraszam dzieci i młodzież wraz z rodzicami, nauczycielami i pracownikami szkoły. O 16:30 zbiórka ministrantów i lektorów.

W przyszłą niedzielę: Nasza parafia obchodzić będzie uroczystość odpustową ku czci św. Jana Chrzciciela. Sume o 11:30 odprawi o. Piotr Koźlak. Zapraszam wszystkich, a zwłaszcza poczty sztandarowe, strażaków, Związek Podhalan, dzieci I - komunijne w tunikach, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców w wieku przedszkolnym do dzwonienia dzwoneczkami, wszystkich niosących feletrony, niosących baldachim, panie niosące światło, muzykantów, wszystkich parafian oraz miłych gości.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom, które odpowiedziały w tym tygodniu na prośbę o wsparcie naszych parafialnych inwestycji ofiarą.

Różanie prowadziła dzisiaj Róża MB Anielskiej, a w przyszłą niedzielę Róża z Ratułowa.

Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. W nowym tygodniu sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom Ratułowa od nr 298 – nr 306.

Ks. Franciszek Gruszka, proboszcz parafii św. Jana Pawła II dziękuje za ofiarę  4 000 zł na budowe kościoła.

Środa, XI Tydzień zwykły
Dzień Powszedni