2 Niedziela Zwykła  – 20 I 2019 r.

Dzisiaj: Po Mszy św. o 11:00 kolędowanie z Zespołem „Mały Zbójnicek” z Zębu. Także dzisiaj na plebanii o godz. 16:00 opłatek dla Róż Różańcowych. Zapraszam.

Poniedziałek: Wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Środa: Po Mszy św. Nowenna do MBNP.

Czwartek: Wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek: Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Sobota; Wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa. O 19:00 w Remizie OSP w Nowem Bystrem będzie opłatek organizowany przez Radę Rodziców. Dochód będzie przeznaczony na remont szkoły.

W przyszłą niedzielę: O 15:00 opłatek dla ministrantów i lektorów, a o 18:00 dla Grupy Apostolskiej.

Różaniec dzisiaj prowadzi Róża z Ratułowa, a w przyszłą niedzielę Róża  p. Bazalińskiej.

Grupie sprzątającej Bóg zapłać za troskę o kościół. W nowym tygodniu do sprzątania zapraszam mieszkańców Nowego Bystrego od nr 122A – 126 B.

Do przyszłej niedzieli proszę zgłaszać rodziny, które z różnych powodów nie przyjęły księdza, a pragną abym ich odwiedził.

Zakończyłem wizytę duszpasterską. Chcę podziękować za życzliwość i gościnność z jaką byliśmy przyjmowani w waszych domach. Bóg zapłać za ofiary składane z okazji kolędy. Część z nich została przeznaczona na cele diecezjalne.

Pan Andrzej Staszel zrezygnował z funkcji grabarza. Dziękuję Mu za czas służby i zachęcam chętnych do podjęcia się tej roli, aby zgłaszali się do mnie.

Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje.

Niedziela, II Tydzień zwykły
Rok C, I