24. Niedziela Zwykła  – 12 IX202 r.

Dzisiaj: Beatyfikacja ks. kard. Wyszyńskiego oraz Róży Czackiej. Transmisja w  TVP 1 o godz. 12:00. Przed kościołem zbiórka ofiar na mieszkańców Afganistanu,

Poniedziałek: Trzynasty dzień miesiąca. O godz. 18:00 Msza św. z nabożeństwem fatimskim. Proszę, aby figurę Matki Bożej ponieśli mieszkańcy Nowego Bystrego od szkoły do krzyżówki i „nowa droga”.

Wtorek: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Środa: Wsp. Najświętszej Maryi Panny  Bolesnej. Nabożeństwo do MBNP.

Czwartek: Wsp. świętych Korneliusza i Cypriana. Po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci klasy 6 i 7.

Piątek: Trzeci piątek miesiąca. O 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. Po Mszy św. spotkanie Grupy Apostolskiej.

Sobota: Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

W przyszłą niedzielę: W całej Polsce obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby te środki służyły prawdzie.

Za dwa tygodnie, 26 września, o godz. 16:00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszam wszystkich członków Rady.

Różaniec prowadzi dziś Róża MB Anielskiej , a w przyszłą niedzielę Róża z  Ratułowa.

Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. Sprzątali: Aneta Krzysiak, Anna Kuźma , Anna Kula, Janina Kuźma. W nowym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę  mieszkańców Nowego Bystrego od 129 – 134.

Bóg zapłać 3 rodzinom, które w ubiegłym tygodniu wsparły ofiarą nasze parafialne inwestycje. Młodzieży bierzmowanej – 1 150 oraz tegorocznym dzieciom I – komunijnym – 200 zł.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W zakrystii do odebrania wrześniowy numer miesięcznika: „Staś”.

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Roberta Bellarmina, biskupa i dr Kościoła albo wsp. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa

Liczba wyświetleń: