2 Niedziela Wielkiego Postu  – 25 II  2018  r

Dzisiaj: O godz. 15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Dzisiejsza niedziela „Ad Gentes” jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. przed kościołem będzie można złożyć ofiary jako pomoc dla misji.  Misjonarzy można wesprzeć wysyłając SMS o treści Misje na nr 72032. Niech to również będzie okazja do spełnienia naszej wielkopostnej jałmużny.

Środa: Spowiedź dla dzieci od 15:30. Po Mszy św. Nowenna do MBNP. Także we środę od godz. 9:00 odwiedzę chorych ze spowiedzią i Komunią św. I piątkową.

Czwartek: Pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Spowiedź dla klasy 7 i młodzieży Gimnazjum od 15:30.

Piątek: Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16:00. o godz. 17:00 Droga Krzyżowa i Msza św. Na Słodyczkach spowiedź od 14:00, a Msza św. o 15:00.

Sobota: Pierwsza sobota miesiąca. O 16:30 nabożeństwo I-sobotnie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańca św.

W przyszłą niedziele: Po Mszy św. porannej Droga Krzyżowa. O godz. 15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Z racji I niedzieli miesiąca będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Różaniec dzisiaj prowadzi Róża p. Bobak, a w przyszłą niedzielę Róża MB Anielskiej.

Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. W nowym tygodniu sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom Nowego Bystrego od nr 200 A-210A.

Od przyszłej niedzieli w  zakrystii można nabyć baranki wielkanocne. Cena 6 zł + ofiara.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Źródła, oraz dla dzieci: Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś. Tematy wielkopostne. W numerze „Gościa Niedzielnego” ciekawa płytka.

Bóg zapłać tym rodzinom, które w ubiegłym tygodniu wsparły ofiarą nasze parafialne inwestycje.

Poniedziałek, II Tydzień Wielkiego Postu
Dzień Powszedni