2 Niedziela Adwentu  – 10 XII 2017 r.

Dzisiaj: Po Mszy św. przed kościołem można złożyć ofiary pieniężne w celu pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Środa: Wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

Czwartek: Wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.O godz. 18:00 spotkanie z klasą III Gimnazjum.

W przyszłą niedzielę:Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Spowiedź rekolekcyjna i świąteczna będzie we wtorek 19 grudnia. Rekolekcje poprowadzi O. Jakub Zieliński, redemptorysta. W poniedziałek w czasie rekolekcji na Mszach św. będziemy zbierać ofiary na tacę dla ks. Rekol. W poniedziałek od 10:30 objazd chorych, którzy chcą się wyspowiadać, a nie mogą być na Mszy św. dla chorych w poniedziałek. Szczegółowy program rekolekcji na ulotkach.

Zachęcam do licznego udziału w roratach, szczególnie zapraszam dzieci.

Wczoraj 10 ministrantów naszej parafii otrzymało z rąk ks. dziekana błogosławieństwo do posługi lektora. Gratulujemy!

Różaniec dzisiaj prowadzi Róża p. Lasak przyszłą niedzielę Róża p. Bobak.

Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. W nowym tygodniu sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom Nowego Bystrego od nr 139 – 141 A.

W zakrystii można nabyć świece Wigilijnej Pomocy Dzieciom oraz kalendarze katolickie.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy „Gościa Niedzielnego”, „Niedziele”, „Źródło”, a dla dzieci „Ola i Jaś”.

Wtorek, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn

Czytania: