29 Niedziela Zwykła  – 22 X 2017 r.

Dzisiaj:Niedziela misyjna i rozpoczęcie tygodnia misyjnego. O godz. 15:00  nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek: Zbiórka kandydatów na ministrantów  o 16:00.

Środa: Nabożeństwo różańcowe wraz z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota: Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Niedziela: Rocznica poświęcenia kościoła własnego.

Różaniec prowadziła Róża z Ratułowa, a w przyszłą niedzielę Róża p. Bazalińskiej.

Składam bardzo serdeczne „Bóg Zapłać” rodzinom, które odpowiedziały w tym tygodniu na prośbę o wsparcie naszych parafialnych inwestycji ofiarą. Lista jest wywieszona zgodnie z zapowiedzią. Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. W nowym tygodniu sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom Nowego Bystrego od nr 110 – 113 A.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy „Gościa Niedzielnego”, „Niedziele”, „Źródło” a dla dzieci „Ola i Jaś”.

Na wypominki można składać codziennie w kancelarii parafialnej zaraz po Mszy świętej  wieczór oprócz niedziel. W intencji zmarłych wypominanych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając przed Mszą św. Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w każdą niedzielę przed Mszą św., a także w każdy pierwszy piątek miesiąca w ich intencji będzie odprawiana Msza św.

Bardzo proszę ekipę strażaków o umycie drogi na cmentarz przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dwudziesta dzi

Czytania: