3. Niedziela Zwykła -  26 I 2020 r.

Dzisiaj: Wsp. św. Tymoteusza i Tytusa. O 15:00 opłatek dla ministrantów, lektorów i ich rodziców, o 18:00 dla Grupy Apostolskiej. Serdecznie zapraszam. Rozpoczęły się ferie zimowe. Życzę, aby je dobrze zaplanować i przeżyć.

Wtorek: Wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

Środa: Po Mszy św. o godz. 17:00 Nowenna do MBNP.

Piątek: Wsp. św. Jana Bosko, prezbitera.

Sobota: Pierwsza sobota miesiąca. O 16:30 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu, Msza św. a po niej zmiana tajemnic różańca św. Także w przyszłą sobotę Rada Rodziców Szkoły Podst. W Nowem Bystrem serdecznie zaprasza na spotkanie opłatkowe. Spotkanie  rozpocznie  się  o godz. 18:00 w remizie OSP w Nowem Bystrem.

W przyszłą niedzielę: Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o 8:00, 11:00 na Słodyczkach i 9:30. W tym dniu także poświęcenie gromnic. Na Msze św. o 11:00 zapraszam dzieci klasy III i ich rodziców. Proszę, aby dzieci zabrały świece. Jest to także XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Różaniec dzisiaj prowadzi Róża p. Bobak, a w przyszłą niedzielę Róża MB Anielskiej.

Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. W nowym tygodniu sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom Nowego Bystrego od 57 – 61 A.

Bóg zapłać rodzinom, które w ubiegłym tygodniu wsparły ofiara nasze parafialne inwestycje.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Pod chórem do zabrania lutowy numer „Zelatora”/ obietnice Matki Bożej dla odmawiających różaniec św. /

Wtorek, III Tydzień zwykły
Rok A, II